Kalendář

Leden 2022
PoÚtStČtSoNe
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« Pro   Úno »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


PRVNÍ ZÁPAS ROKU 2020

   První březnová sobota nabídla úvodní zápas roku 2020 pro hráčky FK Rakovník, které zajížděly do vcelku vzdálených Pardubic. Zde je v rámci nadstavby o umístění v 1. lize mladších žákyň čekal velmi kvalitní soupeř. Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy, kdy v tom prvním měli hostující fotbalistky sílu na vzdor, v tom druhém už nikoliv.

Celý příspěvek

DALŠÍ ZÁPAS 1. LIGY TENTOKRÁT NA BRANÍKU

   Hráčky FK Rakovník zajížděly v rámci dalšího kola 1.ligy mladších žákyň do hlavního města, kde změřily síly s kvalitním celkem Braníka. Síla a kvalita ABC nebyla tak velká jako např. hráček Pardubic či Plzně, ale výkonnostní rozdíl byl znát. Věkový a výškový rozdíl hrál do karet soupeři, ale tohoto handicapu jsme se nezalekli, nechali jsme na hřišti všechno a přivezli si domů dobrý výsledek.

Celý příspěvek

V LIZE ŽÁKYŇ ZA NÁMI VIKTORIE PLZEŇ I TŘEBEŠ

   Rakovník – V pátek 25. 10. děvčata FK Rakovník přivítala na Stadionu Zátiší pod umělým osvětlením přivítaly holky z Plzně, které dokázaly porazit například Slavii Praha. V neděli 3. 11. jsme pro změnu v Městském stadionu přivítali holky z Třebeše, které porazily třeba Pardubice, od kterých jsme dostali 30 branek v naší premiéře na polovinu hřiště.

Celý příspěvek

LEKCE OD TATRANU, MALÁ PRODUKTIVITA V CHRÁŠŤANECH

   Rakovník, Chrášťany – Ve středu na konci podzimních prázdnin nás čekal nejsilnější soupeř v soutěži – Tatran Rakovník. Holky utkání zvládly dobře – odměnou jim byla vstřelená branka, která rozhodně nemusela být jediná. Druhý den holky čekal zápas v Chrášťanech, kde jsme se museli popasovat s velmi úzkým kádrem, kdy byla na střídání pouze jedna hráčka. Chrášťany v tabulce byli na posledním místě a body jsme zde vlastně nechali sami.

Celý příspěvek

POVEDENÝ ODVETNÝ TURNAJ HOLEK V TŘEBEŠI

   Třebeš – Do odvetného kola starších přípravek holek jsme opět neodjeli kompletní. V pátek o trénink se zranila brankářka Krobová a v posledních týdnech výborně hrající Nytrová musela zaskočit v brance. První turnaj se odehrál v Rakovníku, kdy nás zužovala vysoká nemocnost a všechny utkání jsme prohráli (Třebeš 2:3, Bohemians 2:3, Plzeň 0:5).

Celý příspěvek

VÍTĚZNÁ SÉRIE V OKRESNÍM PŘEBORU PŘÍPRAVEK

   Roztoky/Rakovník – Do soutěže okresních přípravek vstoupila děvčata FK Rakovník sérií tří porážek, což rozhodně nevystihuje výkony holek. Po výhře nad Slabcemi přišly další dva zápasy – nervy drásající duel v Roztokách a domácí dobývání branku mladších kluků z policejního klubu Rakovníku.

Celý příspěvek

1 2 3 6