Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Zář   Lis »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


MLADŠÍ HOLKY UDĚLALY ŽENSKÉMU FOTBALU TU NEJLEPŠÍ REKLAMU

   Pavlíkov – Čtvrteční odpoledne patřilo turnaji mladších přípravek, kde se představila družstva SK Pavlíkov, FC 05 Zavidov, SKP Rakovník a FK Rakovník. Zatímco v loňské sezoně holky v této soutěži odehrály řadu vyrovnaných zápasů, tak tentokrát se prezentovaly parádní hrou.

FK Rakovník FK Rakovník

FK Rakovník – SKP Rakovník, hráno 2x 15 min.

   „V tomto zápase jsem nemohl být spokojen s hrou, protože od všech holek mi chyběl pokus o individuální uvolnění či ukázat herní vyspělost a využít celého prostoru hřiště. Často jsme se snažili míč přetlačit přes chumel hráčů, což se mi nelíbilo. Byť holky vstřelily řadu krásných gólů, tak mi ale ve výkonu chyběly zmíněné atributy…,“ ohlédl se za utkáním Marek Tvrz.

FC 05 Zavidov – FK Rakovník, hráno 2x 15 min.

   „Po prvním zápase jsme si vysvětlili, že chci, aby míč létal z jedné strany na druhou, aby holky hledaly volné skulinky vepředu a zapojily do hry také brankářku. To se nám podařilo a holky se prezentovaly výbornou pohlednou hrou. Rovněž nechyběl ani moment o individuální akci. Co mě naopak mrzí, tak jsou rozbroje trenéra Zavidova vůči holkám. Pokud někdo do této soutěže postaví pěti leté dítě, které v této soutěži nemá co dělat, tak by si měl uvědomit, že zde startuje na jeho odpovědnost. Věřím, že holky viděly, že dokáží hrát pěkný fotbal. Teď to jen přenést do dalších zápasů,“ zhodnotil utkání Tvrz.

FK Rakovník FK Rakovník

SK Pavlíkov – FK Rakovník, 2x 15 min.

   „Do posledního zápasu jsme zkusili udělat nevídanou korekci – stáhli jsme ze hřiště jednu hráčku a hráli v oslabení. Zatímco už v druhém zápasu jsem byl s výkonem spokojený, tak v posledním zápase to byla pastva pro oči. Holky hrály sice v oslabení, ale předvedly výborný výkon, kdy míč létal ze strany na stranu nebo naopak přišla individuální akce. Z posledního zápasu jsem nadšený, tak snad to dokážeme převést i do těžších zápasů,“ sdělil po posledním zápase spokojený trenér Marek Tvrz.

FKR: Krobová – Ptáková, Pazdernatá, Čechová M., Čechová A. (K), Valdhansová, Nytrová. Trenér: Marek Tvrz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *