Leden 2022
« Pro   Úno »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

NABÍRÁNÍ ZKUŠENOSTÍ V 1. LIZE MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Rakovník/Hradec Králové – V první polovině října se holky FK Rakovník střetly nejdříve na domácí půdě s Trutnovem, aby následně v oslabené sestavě vzdorovaly holkám z Hradce Králové. Kaňkou na těchto zápasech je nulové střelecké konto.

FK Rakovník – Trutnov 0:21 (0:9)

Když si odmyslíme vyrovnaný zápas s Libercem, tak o první poločas s Trutnovem bylo ve hře mnoho dobrých pasážích, ale polovina hřiště je na nás stále ještě velká a dostáváme se v malém počtu před soupeřovu branku. Přesto zejména Nováková s Virglerovou a Jelínkovou několikrát mohli pozlobit hostující brankářku. To se bohužel nestalo. Druhý poločas měly holky z Trutnova již větší převahu a zaslouženě vysoko zvítězily.

FKR: Pešková – Čechová A., Fenclová, Jelínková, Nytrová, Nováková, Tvrzová, Urbanová, Valdhansová, Virglerová, Vopatová. Trenér: Marek Tvrz.

FK Rakovník FK Rakovník
Hradec Králové – FK Rakovník 26:0 (16:0)

Holky z Hradce Králové od počátku utkání dominovaly a v prvním poločase si vytvořily vysoký náskok, který o druhý poločas již pohodlně dotáhly do vítězného konce. Utkání se odehrálo bez trenérů Tomáše Peška a Marka Tvrze, kdy oba dva se pro jiné povinnosti nemohli utkání zúčastnit. Vedení mužstva se zdatně ujal jeden ze dvou dvorních fotografů Jan Valdhans.

FKR: Pešková (36. Krobová) – Čechová A., Tvrzová, Jelínková, Valdhansová, Ptáková, Nytrová, Urbanová, Nováková. Mužstvo vedl: Jan Valdhans.