Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Zář   Lis »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


PREMIÉRA V NOVÉ SEZONĚ PŘINESLA ZBYTEČNOU PORÁŽKU NA LÁNECH

   Lány – Do utkání jsme vstoupili se všemi holkami FK Rakovník, které byly k dispozici bez ohledu na rozdělení starší/mladší. Do Lán nás odjelo celkem osm, což přineslo vždy dvě holky na střídání. Nová sezona plná velkých a náročných zápasů byla zahájeno v pátek po sedmnácté hodině..

SK Lány – FK Rakovník 5:1 (3:1)

   Vyrovnaný úvod zápasu a jisté zákroky Peškové, nic zvláštního se na hřišti nedělo. Poněkud nezvyklý obrázek hry narušila pěknou střelou Eliška Jelínková po výborném pasu Jany Ptákové. Tato akce nemohla skončit jinak než vedoucí brankou holek – 0:1. Domácí borci přitlačili na pilu jako když někdo krade dřevo v Lánské oboře a během pár minut ukradli holkám vedení v zápase – 2:1. Holky si vypracovaly ještě dvě velké šance, ale vyrovnání nepřišlo. Naopak domácí se ujali dvoubrankového vedení – 3:1.

FK Rakovník FK Rakovník

   Druhý poločas nabídl podobný obrázek hry, akorát hostující holky neproměnily žádnou ze svých šancí. Konečné skóre se zastavilo na skóre 5:1. Nutno sportovně přiznat, že domácí si v zápase vytvořili více šancí, ale řadu z nich pokryla Pešková.

FKR: Pešková – Tvrzová, Fenclová, Ptáková, Čechová A., Jelínková, Nováková, Valdhansová (K). Trenéři: Marek Tvrz a Tomáš Pešek.

HODNOCENÍ TRENÉRŮ

   Tomáš Pešek: “Na Lánech jsme odehráli zápas, ve kterém jsme mohli klidně zvítězit. Šli jsme do vedení po pěkné akci, ale bohužel nás srážely vlastní chyby, díky kterým jsme dovolili soupeři vyrovnat a vsítit další branky. Byl to první zápas letošní sezóny, ale to nás vůbec neomlouvá. Je potřeba se přeorientovat z letních prázdnin na školní rok a vyšší koncentrovanost. Stále máme na čem pracovat.”

   Marek Tvrz: “Utkání bylo velkou neznámou, neboť jsme nastoupili, troufám si tvrdit, bez řady opor a některé holky musely hrát na postech, které jim nejsou vlastní. Jednalo se o první zápas v sezoně a nastoupivší holky nezklamaly, byť je vidět, že strádáme zejména po rychlostní stránce. Tam byl diametrální rozdíl mezi námi a soupeřem při hře s míčem.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *