Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Zář   Lis »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


VYROVNANÉ ZÁPASY MLADŠÍCH HOLEK NA OLEŠNÉ

   Olešná – V pátek se dívky FK Rakovník zúčastnili druhý týden po sobě turnaje mladších přípravek, který se tentokrát hrál na Olešné. Nastoupily všechny holky, které se nezúčastnily nedělního turnaje v Hradci Králové a v brance zaskočila za nemocnou Krobovou Nytrová. Znovu nebudu uvádět výsledky, protože u takto mladé kategorie se výsledky neuvádí.

Olešná – FK Rakovník, hráno 1×25 min.

   Utkání bylo po celý průběh vyrovnané a hrálo se nahoru dolů. Naše družstvo střelecky táhla Valdhansová, která vsítila hattrick. V brance několik velmi dobrých zákroků předvedla Nytrová a je velká škoda, že řada dobrých příležitostí zůstala nevyužita.

FK Rakovník FK Rakovník

SKP Rakovník M – FK Rakovník, hráno 1×25 min.

   Ve druhém zápase jsme se utkali s chlapci z SKP. Se soupeřem jsme dokázali držet krok 15‘, ale poté se projevila větší kvalita v zakončení chlapců, kteří si vytvořili řadu zajímavých šancí a dokázali je proměnit. V našem dresu byla znovu střelecky nejpilnější Valdhansová, která se prosadila 2x a vůbec poprvé jsme v kategorii mladších vstřelili branku po autovém vhazování a důrazu před brankou.

FK Rakovník – SKP Rakovník M, hráno 1x 25 min.

   Posledním zápasem byla odveta s SKP. A odveta připomínala dost první zápas. Znovu jsme dokázali s kluky držet krok 15‘, ale poté řada našich hráček odpadla fyzicky a Nytrová v brance si nemohla stěžovat na nudu. Holky si sáhly na dno svých sil a odměnou jim byla závěrečná branka z kopačky Valdhansové. Na začátku utkání svoji snad první branku v našem klubu vstřelila Sofi Livitt.

FKR: Nytrová – Pazdernatá, Ptáková, Livitt – Valdhansová, Čechová M., Krbcová. Trenér: Marek Tvrz.

HODNOCENÍ TRENÉRA

   Marek Tvrz: „Na úvod chci říci, že jsem zklamaný, že Olešná si zahrála dva zápasy a odešla domů, protože původní domluva byla, že si zahrajeme dvoukolově. Tímto děkuji SKP, že si s námi ještě zahráli odvetu, ačkoliv hráli třetí zápas v řadě. Na turnaj jsme šli s menším počtem hráček, aby všechny holky byly maximálně vytížené a zejména ve třetím zápase už bylo vidět, že toho mají opravdu dost. Z Olešné jsem ale odjížděl spokojený, protože holky předvedly řadu pěkných momentů během zápasů.“

FK Rakovník FK Rakovník

HODNOCENÍ HRÁČEK

Antonie Nytrová

Původně měla mít volno, ale zaskočila za nemocnou Marušku do branky a vedla si velmi dobře. Řada pěkných zákroků. Bez ostychu skákala po volném míči v pokutovém území. I přesná rozehrávka, takže bych řekl, že optimální brankářský výkon.

Magdalena Pazdernatá

Hrála znovu v obraně a předvedla znovu defenzivně jistý souboj. Překvapila dlouhými auty. V obraně působí jistě, ale v některých chvílích si ulevuje a je daleko od soupeře, který poté využije prostoru a dokáže Majdu v rychlosti obehrát. To je asi hlavní nedostatek, který je třeba odstranit.

Jana Ptáková

Chválím, že jsem viděl minimální odkopávání míče z první pryč. Jana se snažila kličkovat a rozehrávat. Tak by měl hrát obránce. Technické provedené (zejména přesnost) je atribut, který je třeba při trénincích vylepšit. Rovněž je třeba zapracovat na bránění hráčů, protože Jana si často nechává útočníka za svými zády při autech, který pak jde sám na branku.

Sofia Lara Livitt

Vyrazila s mladšíma holkama, protože se nemohla zúčastnit víkendového turnaje v Hradci. Největší deficit u Sofi vidím v chybějící důvěře. Sofi se bojí, že něco zkazí. Přitom je to právě naopak. Všechny holky nabádáme, aby si zkoušely o zápasy co nejvíce věcí a vždy budou mít naší podporu (i v případě neúspěchu). Z těchto důvodů se přiklání k jednoduché hře, kdy se bojí více zapojit do hry.

Nikola Valdhansová 

Šest branek a tatínek to měl drahé, protože Nikču hezky motivoval. Asi bude muset motivace být častěji. Nikča kromě branek předvedla i krásné průnikové přihrávky mezi obránce soupeře. Zakončení byla dobrá, ještě mohlo být branek více. Ale jsem přesvědčený, že na tom zapracujeme. Ale postrádám pokus o větší individuální kličku. Chválím za komunikaci na hřišti.

Magdaléna Čechová

Mája je pracant, který má skvělé atletické předpoklady. Mája s námi hraje od začátku dubna a za tento krátký čas udělala velký pokrok, takže technické nedostatky jsou samozřejmostí, ale při její chuti na trénincích, myslím, že je schopna ostatní holky dohnat velmi rychle.

Klára Krbcová

První dva zápasy bylo její představení takové bez zápalu a chuti. O třetí zápas po kratším rozhovoru pracovala velmi dobře, aktivně napadala soupeře. Absolvovala trénink v pondělí, individuální trénink v úterý a ve středu trénink. Docházka na tréninky je slušná, někdy postrádám větší chuť do práce, ale pokud by pracovala jako ve třetím zápase neustále, tak by to bylo dobré. Technicky na tom špatně rozhodně není. Levačku má šikovnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *