Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Zář   Lis »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


DRUHÉ VYSTOUPENÍ NA ZIMNÍ LIZE. ZIMNÍ LIZE, DOSLOVA A DO PÍSMENE

   Praha – Děvčata z FK Rakovník se první únorovou neděli jela s vydatným přívalem sněhu na první zápasy holek v roce 2019. Cesta na Julisku byla tentokrát trochu náročnější, ale nakonec dorazily všechny nominované holky. Hrálo se na umělé trávě, která byla vzhledem ke kalamitnímu sněhu v rámci podmínek dobře připravena. Holky odehrály čtyři zápasy po 20 minutách. Jak to vypadalo se můžete podívat zde.

FK Rakovník – Slovan Liberec 0:1

   První utkání jsme odehráli asi na nejtěžším terénu (hrálo se na sněhu) a logicky kvalita hry nebyla tak vysoká jako při našem prosincovém vystoupení. Utkání bylo o vůli a motivaci. Větší vůli nakonec našly holky z Liberce, které využily zaváhání v naší obraně. Naše holky si vytvořily také šance, ale v zakončení Jelínkové či Nytrové chyběla větší razance. Bojovné úvodní utkání, kterému by slušela spíše remíza.

Sestava: Pešková – Fenclová, Tvrzová, Nováková, Ptáková – Krobová, Virglerová – Jelínková, Nytrová, Pazdernatá, Valdhansová.

FK Rakovník FK Rakovník

FK Rakovník – Dukla Praha 2009 0:3

   Druhé utkání bylo se soupeřem, kterého jsme v prosinci porazili rozdílem několika branek. Bohužel si holky do tohoto utkání přenesly náladu, že to dnes nejde, zatímco domácí holky z Dukly hrály s chutí a nadšením. Ačkoliv podmínky (i když hodně náročné) byly pro všechny hráčky stejné! Jejich výhra byla zasloužená. Toto utkání bylo z naší strany nejslabší z celého nedělního představení na Julisce.

Sestava: Pešková – Ptáková, Krobová, Tvrzová, Nováková – Virglerová, Valdhansová – Nytrová, Jelínková, Krbcová, Pazdernatá.

FK Rakovník FK Rakovník

FK Rakovník – Dukla Praha 2008 0:5

   Znovu jsme hráli s Duklou, tentokrát s ročníkem 2008. V tomto utkání byla chuť mnohem vyšší než v předešlém utkání, ale proti nám stála kvalita. Výhra Dukly je zcela zasloužená. Jen nás může mrzet, že tři branky padly po hrubých individuálních chybách, které bychom neměly dělat. V utkání jsme nevyrovnali s tím, že Dukla proti nám hrála v šesti v poli bez brankáře, čímž si vytvořila ještě větší převahu.

Sestava: Pešková – Virglerová, Nováková, Tvrzová, Ptáková – Krobová, Nytrová – Jelínková, Nováková, Krbcová, Valdhansová.

FK Rakovník FK Rakovník

FK Rakovník – ABC Braník 9:1

   Celých 62 minut jsme všichni museli čekat, než holky vstřelily první branku dne. V druhé minutě střeleckou kanonádu odstartovala Jelínková. V tomto utkání velmi dobře hrála celá první pětka (Tvrzová, Fenclová – Virglerová – Jelínková, Nytrová), která se postarala o všech devět branek. Eliška se svojí první brankou konečně našla chuť a hrála tak, jak všichni chceme, aby hrála. Střelecky se prosadila pětkrát a čtyři branky vstřelila Nytrová. Druhá pětka (Ptáková, Krbcová – Krobová – Pazdernatá, Valdhansová) v utkání měla také dobré pasáže, ale chyběla tomu branka. Šance měla Niky, Mája i Maruška. Bohužel někdy přišly zbytečné zmatky v obraně a stále chybí využití prostoru na hřišti.

Sestava: Pešková – Tvrzová, Fenclová, Ptáková, Krbcová – Virglerová, Krobová – Jelínková, Nytrová, Pazdernatá, Valdhansová.

FK Rakovník FK Rakovník

   Marek Tvrz, trenér: ,,V prvé řadě děkuji všem rodičům za podporu holek, ale především za dopravu holek ve velmi náročných podmínkách, kdy silnice sužuje kalamitní sníh. Pro holky to byla dobrá zkušenost, viděly, že se fotbal nehraje jen na sluníčku za teplého počasí. Co se týče samotných zápasů, tak bohužel o první dva zápasy jsem postrádal ten elán, který přišel v posledním zápase. Pouze ve třetím zápase nás porazila větší kvalita soupeře. Možná kdybychom první zápas vyhráli, tak byl celý den úplně jiný. Ale na kdyby se nehraje. Příště musíme v holkách probudit chuť hned od prvního zápasu, protože podmínky byly pro všechny stejné. Věřím, že do příštího týdne si přeneseme chuť z posledního zápasu, kde byla řada pohledných akcí a krásných branek.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *