stck
mesto

facebook

ZBYLÉ TORSO HOLEK STATEČNĚ BOJOVALO

Rakovník – Celý týden se příliš netrénovalo z důvodů viróz i dalších nemocí, které postihly i trenéra. Do turnaje dívčích starších přípravek dívky FK Rakovník nastoupily se všemi, co mohly nastoupit. Navíc nemocná byla i brankářka Krobová, takže alternovat musela Virglerová.

FK Rakovník – FK Třebeš 2:3 (0:3)

Velmi špatný vstup do turnaje. Během prvního poločasu jsme nepředvedli vůbec nic, navíc než si zaskakující Virglerová v brance pořádně osahala brankářské řemeslo, tak třikrát lovila míč ze své sítě – 0:3.

Druhý poločas holky zatlačily soupeře před jeho branku. Dvě branky vstřelila Vopatová, která měla na noze i další branky, ale bohužel sama nedokázala vítězství strhnout na naši stranu – 2:3.

FK Rakovník – Bohemians 1905 2:3 (2:0)

Tentokrát se nám povedl vstup do zápasu a po krásné brance Čechová a Vopatové to bylo 2:0. Další šance jsme nevyužili. Nutno uznat, že soupeř měl také šance, ale buď netrefil branku nebo byla pozorná Virglerová.

Druhý poločas jsme nedokázali navázat na aktivní výkon z prvního poločasu a otěže převzal bohužel soupeř, který utkání otočil ve svůj prospěch – 2:3. My si vytvořili sice velmi dobrou šanci Valdhansovou, ale zůstala neproměněna.

FK Rakovník FK Rakovník
FK Rakovník – Viktorie Plzeň 0:5 (0:1)

První poločas byl z naší strany nejlepší ze všech během turnaje, ačkoliv jsme hráli s nejlepším soupeřem. Vytvořili jsme si hodně šancí, ale prosadila se pouze Plzeň – 0:1.

Druhý poločas byl z naší strany slabý, holkám došly síly a soupeř se prosadil čtyřikrát – 0:5.

FKR: Virglerová – Vopatová, Pazdernatá, Čechová A., Valdhansová, Fenclová, Ptáková. Trenéři:  Tomáš Pešek a Marek Tvrz.

HODNOCENÍ TRENÉRA

Marek Tvrz: „Tým jsme skládali horko těžko dohromady. Během týdne jsme neměli žádný trénink a každý den byla avizována jedna absence za druhou, což se silně podepsalo na výkonu týmu. Přesto jsme v každém zápase dokázali odehrát jeden slušný poločas, což na soupeře nestačilo. Mrzí mě všechny tři zápasy, protože jsme mohli zvládnout všechny. Zejména první dva zápasy jsme měli zvládnout, ale porazili jsme se dvakrát sami, buď nám chyběl pohyb nebo větší koncentrace při bránění a zakončování šancí. Koncem června nás čekají odvety v Třebeši a zde věřím, že se budeme prezentovat v úplně jiném světle, když v sestavě bude uzdravená Urbanová, Nytrová, v brance Krobová a Virglerová v poli.“