Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Zář   Lis »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


POSUNUTÍ ČASU DOPŘEDU, NÁŠ VÝKON POSUNUT DOZADU

   Chrášťany – Zatímco před týdnem měly holky FK Rakovník oprávněný důvod k radosti a my všichni ostatní pochopitelně také, tak nedělní představení v Chrášťanech bylo utrpení. Kromě několika výtečných zákroků Nytrové v brance jsme neviděli snad nic, co by stálo za pochvalu…

Chráštany – FK Rakovník 5:1 (2:1)

   Úvod utkání přinesl ospalý úvod, ale ospalý byl vlastně celý zápas. Ve 2‘ domácí hráč využil špatné rozehrávky a prostřelil Nytrovou – 1:0. V 5‘ jsme zahrávali nepřímý volný kop a Virglerová předložila míč Jelínkové, která vymetla horní roh branky – 1:1. To bylo bohužel vše od hráček z pole. V polovině prvního poločasu po nedůrazu před naší brankou šli domácí do vedení – 2:1. Vyrovnání na noze měla Pešková, ale ve slibné pozici vystřelila vedle. Domácí mohli vedení navýšit, ale Nytrová byla již neprůstřelná.

FK Rakovník FK Rakovník

   O poločas následoval důrazný pohovor, ale bohužel holky nepředvedly znovu nic, co by stálo za pozitivní komentář. Tři chyby v rozehrávce = 3 branky. Další příležitosti chytila Nytrová. Pokud hledáte zmínku o našich útočných aktivitách, tak bohužel není o čem psát. Žádná aktivita nebyla.

FKR: Nytrová – Vopatová, Tvrzová, Ptáková, Krobová – Čechová, Virglerová – Pešková, Jelínková, Krbcová, Valdhansová. Trenéři: Marek Tvrz a Tomáš Pešek.

HODNOCENÍ ZÁPASU

   Marek Tvrz: „Jsem zklamaný. Opravdu hodně. Minulý týden holky předvedly moc sympatický výkon, vstřelily devět branek a dnes? Za celý zápas jsme měli pět střel a pouze dvě na branku. V obraně holky dělaly chyby, které jsem měl pocit, že jsme si již vysvětlili. Nevím, zda byl výkon holek ovlivněn brzkým výkopem, nerovným terénem nebo chladným ranním počasím, ale takhle nechceme hrát. Bez zápalu, bez pohybu, bez komunikace, když se potom k tomu přidá i dnes horší práce s míčem na nerovném terénu, tak to asi vystihuje náš dnešní slabý výkon. Věřím, že se jednalo o jeden úlet, nikoliv o nastartování dlouhodobého trendu.“

FK Rakovník FK Rakovník

HODNOCENÍ HRÁČEK (pouze slovní hodnocení):

Antonie Nytrová

   Zbrklé rozehrávky, ale vynikající zákroky na čáře. Každá špatná rozehrávka má několik příčin a Tonča v tom rozhodně není sama – několik různých rad z hlediště, jak má „správně“ rozehrát a nulový pohyb holek v poli. Tonča předvedla po brankářské stránce vynikající výkon, ale na rozehrávce se dá rozhodně zapracovat.

Michaela Tvrzová 

   Budu se opakovat jako každý týden. Soubojově dobré, ale hra s míčem je příliš pomalá. Má prsty v jedné inkasované brance, kdy si nechala hráče za zády. Rovněž nulová komunikace a zapojení do útoku.

Soňa Vopatová

   Předvedla jistější výkon než Míša. Je vidět, že po zranění je nerozehraná a její výkon byl v kontrastu celého týmu.

Marie Krobová

   Nijak nepropadla, ani nevyčnívala. Řekl bych, že její výkon byl standard, ale rozhodně má navíc. Podobně jako u Míši vyžaduji rychlejší hru s míčem.

Jana Ptáková 

   Několik zbytečně odevzdaných míčů místo konstruktivní rozehrávky. Jinak podobně jako u Marušky to byl standard, ale Jana umí předvést lepší výkon.

Amélie Čechová 

   U Amálky a Elišky byl největší rozdíl ve výkonu dnes a před týdnem. Před týdnem Amálky bylo plné hřiště, dobře rozehrávala míče, ale dnes hrála spíše bez míčů a podstupovala samé osobní souboje….

Dominika Virglerová 

   V druhé pětce byla rozhodně nejaktivnější a byla nejaktivnější zřejmě nejvíc ze všech holek dnes, ale pokud měla za zápas jedno zakončení, tak je to hodně, což je na Domi málo.

Eliška Jelínková 

   Parádní gól, ale více? Dnes bohužel nic. Před zápasem jsem Elišku hodně chválil za výborný výkon z minulého týdne, a že očekáváme pokračování ve výkonu. Bohužel dnes chyběl pochyb (Eliška rozhodně nebyla jediná!)

Nikola Valdhansová

   Marně si vzpomínám na některý moment, kdy byla Nikča pořádně u míče, takže dnes jen vyplňovala prostor a nedostala se vůbec do hry (což ovšem není jen o Nikče, ale celém týmu!)

Klára Krbcová

   Předvedla rozhodně lepší běhavější výkon než minulý výkon. Věřím, že středeční potréninkový rozhovor zabere a Klára bude pracovat i nadále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *