Leden 2022
« Pro   Úno »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

SÍLY DOŠLY VE DRUHÉM POLOČASE

V neděli dopoledne se holky představily na půdě Šanova a opět jako s Jesenicí nezachytily úvod utkání, kdy během chvilky dvakrát inkasovaly.

Postupem času se hra vyrovnala a holky pomaličku začaly dělat věci, na které se v tréninku zaměřují. Druhý poločas odehrály holky bez střídání a to je proti kluků v tomhle věku již znát, přesto předvedly desetiminutovku, kdy kluky zamkli u jejich brány, ale branka pro ně byla zamčena.

V poslední desetiminutovce domácí hráči několikrát udeřili a opticky z toho vznikla vysoká prohra 1:12. Čestných úspěch zaznamenala pěknou brankou nejmladší hráčka Urbanová.

Hodnocení trenéra:

Holky zaspaly začátek zápasu, ale postupem času z nich spadla nervozita a respekt z kluků. Představoval bych si, že budeme více v zápase řešit určité situace z tréninku, ale na druhou stranu po třech trénincích je třeba si vážit, jaký posun udělaly. Důležitá je pro nás individuální činnost jednotlivce a výsledky přijdou časem. Holkám také patří obrovské uznání, kdy polovinu utkání hrály bez střídání.