Kalendář
Září 2021
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« Srp   Říj »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


TURNAJ V RAKOVNÍKU

Dne 9.3.2019 se ve sportovní hale v Rakovníku uskutečnil turnaj mladších přípravek, kterého se zúčastnilo 10 týmů z celého okresu.

Konečné pořadí

Umístění Tým
1. SKP Rakovník O
2. SKP Rakovník M
3. FK Rakovník 09
4. So. Nové Strašecí
5. FC PO Olešná
6. Sj. Chrášťany
7. FK Hředle + SK Lišany
8. TJ Slabce
9. Tatran Rakovník
10. TJ Roztoky

Rozlosování

SKUPINA A SKP Rakovník O FK Rakovník 09 FC PO Olešná TJ Slabce TJ Roztoky SKORE BODY UMÍSTĚNÍ
SKP Rakovník O X 2:1 2:1 3:0 4:2 11:4 12 1.
FK Rakovník 09 1:2 X 2:2 2:0 1:0 6:4 7 2.
FC PO Olešná 1:2 2:2 X 2:1 2:4 7:9 4 3.
TJ Slabce 0:3 0:2 1:2 X 2:1 3:8 3 4.
TJ Roztoky 2:4 0:1 4:2 1:2 X 7:9 3 5.

 

SKUPINA B SKP Rakovník M Tatran Rakovník Sj. Chrášťany So. Nové Strašecí FK Hředle + SK Lišany SKORE BODY UMÍSTĚNÍ
SKP Rakovník M X 8:1 3:3 1:1 6:0 18:5 8 1.
Tatran Rakovník 1:8 X 3:5 0:5 1:1 5:19 1 5.
Sj. Chrášťany 3:3 5:3 X 1:2 5:0 14:8 7 3.
So. Nové Strašecí 1:1 5:0 2:1 X 1:1 9:3 8 2.
FK Hředle + SK Lišany 0:6 1:1 0:5 1:1 X 2:13 2 4.

Harmonogram

ČAS SKUPINA ZÁPAS VÝSLEDEK
8:30 Skupina A FC PO Olešná – SKP Rakovník O 1:2
8:45 Skupina B Sj. Chrášťany – SKP Rakovník M 3:3
9:00 Skupina A TJ Roztoky – FK Rakovník 09 0:1
9:15 Skupina B So. Nové Strašecí – Tatran Rakovník 5:0
9:30 Skupina A SKP Rakovník O – TJ Slabce 3:0
9:45 Skupina B FK Hředle + SK Lišany – Sj. Chrášťany 0:5
10:00 Skupina A FK Rakovník 09 – FC PO Olešná 2:2
10:15 Skupina B SKP Rakovník M – So. Nové Strašecí 1:1
10:30 Skupina A TJ Slabce – TJ Roztoky 2:1
10:45 Skupina B Tatran Rakovník – FK Hředle + SK Lišany 1:1
11:00 Skupina A TJ Roztoky – SKP Rakovník O 2:4
11:15 Skupina B Sj. Chrášťany – So. Nové Strašecí 1:2
11:30 Skupina A FK Rakovník 09 – TJ Slabce 2:0
11:45 Skupina B SKP Rakovník M – Tatran Rakovník 8:1
12:00 Skupina A FC PO Olešná – TJ Roztoky 2:4
12:15 Skupina B So. Nové Strašecí – FK Hředle + SK Lišany 1:1
12:30 Skupina A SKP Rakovník O – FK Rakovník 09 2:1
12:45 Skupina B Tatran Rakovník – Sj. Chrášťany 3:5
13:00 Skupina A TJ Slabce – FC PO Olešná 1:2
13:15 Skupina B FK Hředle + SK Lišany – SKP Rakovník M 0:6
13:30 o 9. místo TJ Roztoky – Tatran Rakovník 3:4 pen. (0:2)
13:45 o 7. místo TJ Slabce – FK Hředle + SK Lišany 0:1 pen. (0:2)
14:00 o 5. místo FC PO Olešná – Sj. Chrášťany 1:0 pen. (2:0)
14:15 o 3. místo FK Rakovník 09 – So. Nové Strašecí 1:0 pen. (2:1)
14:30 o 1. místo SKP Rakovník O – SKP Rakovník M 2:1
14:45   Vyhlášení výsledků  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *