Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Zář   Lis »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


9.12.2018 – Velmi dobrý výkon dívek ve Zbuzanech

   Zbuzany – O druhou adventní neděli se část týmu přípravky FK Rakovník zúčastnila turnaje ve Zbuzanech, jednalo se o turnaj mladších přípravek, tudíž holky hrály proti o rok či dva mladším klukům. Systém turnaje byl jednoduchý. Byly dvě skupiny bez následného play-off, tudíž jsme odehráli pět zápasů a následovalo vyhlášení.

   

Turnaj ve Zbuzanech

   Turnaj ve Zbuzanech byl specifický, neboť se hrál v nafukovací hale s umělým povrchem. Během turnaje jsme narazili na Sokol Řepy, Bohemians Praha 1905, Králův Dvůr, Ďáblice a Stodůlky. Úvodní utkání s Řepy bylo z naší strany ospalé (jednalo se o zahajovací zápas turnaje) a po brance Vopatové jsme uhráli remízu 1:1. Kluci z Bohemians Praha 1905 nám ukázali, jak krásnou hrou je fotbal a zaslouženě nás porazili rozdílem třídy. Holky však předvedli dobrý bojovný výkon. Třetí utkání se Stodůlkami jsme měli mnoho brankových příležitostí. Holky si do utkání přenesly bojovnost z utkání s Bohemkou a zaslouženě zvítězily, byť vítězná branka z kopačky Jelínkové padla až v posledních vteřinách utkání.

   Brankářka Pešková si druhým čistým kontem v turnaji řekla o nominaci na ocenění nejlepší brankářky turnaje. Poslední dvě utkání pro nás byla velmi smolná. Hráli jsme s týmy, které nakonec skončily v tabulce před námi, ale my rozhodně měly kvalitu být před nimi. Ďáblice nás porazili 2:1, když branku vstřelila Virglerová. Na slabší koncovku jsme dojeli i v posledním utkání s Královým Dvorem, který uhrál dokonce i remízu se suverénní Bohemkou. Holky podali fantastický výkon a ještě těsně před koncem byl stav 1:1 a na našich kopačkách bylo mnoho šancí na vedoucí branku, bohužel přišla jedna chyba v obraně a i Králův Dvůr vyhrál 2:1, když branku vstřelila Virglerová. Holky skončily v tabulce čtvrté ze šesti účastníků, když získaly 4 body. Anička Pešková obdržela ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje.

   Sestava: Pešková – Nytrová, Vopatová, Livitt, Tvrzová, Fenclová, Ptáková, Valdhansová, Virglerová, Jelínková.

   „Byl to poslední turnaj v roce 2018 a musím říci, že jsem spokojený. Holky měly slušný pohyb, využívaly prostorů a k lepšímu umístění chyběla jen větší kvalita v koncovce. Nyní máme v pátek 14. poslední trénink a začínáme hned 2. ledna, když odjíždíme na pětidenní soustředění do Ústí nad Orlicí,“ shrnul turnaj trenér Marek Tvrz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *