Kalendář
Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Zář   Lis »

Činnost mládeže finančně podporují:

msmt
stck
mesto

facebook


ZIMNÍ PŘÍPRAVA V PLNÉM PROUDU

   Rakovník – Řada mužských prvoligových klubů přípravu začala okolo 5. ledna, fotbalová přípravka dívek FK Rakovník přípravu zahájila již 2. ledna, kdy si trenéři připravili pro dívky pětidenní soustředění. Soustředění se konalo v Ústí nad Orlicí, kde pro dívky byly připraveny ty nejlepší podmínky k trénování v chladných dnech.

Soustředění v Orlických horách

   „Rozhodli jsme se pro trochu vzdálenější destinaci z důvodu, že nikde blíže jsme nenalezli podmínky, které by odpovídali našim požadavkům. V Ústí nad Orlicí bylo příjemné ubytování. Umělá tráva hned vedle hotelu a bazén s halou v blízkosti. Myslím, že si holky užily příjemných 5 dní, které byly i plné dřiny a během sobotních tréninků již bylo vidět, že toho mají dost. Během soustředění nastalo jediné onemocnění a to Marušky Krobové, která vynechala sobotní tréninky. Jinak všechny holky fungovaly bez omezení. Mé poděkování patří všem rodičům, že umožnily holkám na soustředění odjet. Asistentovi Tomášovi, že za námi dorazil v pátek z Brna. Externímu trenérovi Petrovi, že mi jel na soustředění pomoc. Zdravotnici Viktorce, že se starala o nemocnou Marušku. A dvojici maminek – Jarče s Monikou, že dohlédly na holky, aby se teple oblékaly na tréninky a následně si oblečení daly pořádně uschnout,“ ohlédl se za soustředěním trenér Marek Tvrz.

Návrat do tělocvičny  

  Po návratu ze soustředění se holky připravují v prostorách tělocvičny Střední průmyslové školy Rakovník, kam docházejí v pondělí a v pátek. „Chceme do programu zařadit i středeční trénink na umělé trávě v Městském areálu. Bohužel nás omezují ne příliš dobré klimatické podmínky. Tuto středu ovšem již trénink na umělé trávě bude, protože nás v neděli čekají první zápasy v rámci zimní ligy na Dukle Praha. Na tomto turnaji se střetneme kromě domácí Dukly i s Viktorií Plzeň, Braníkem a Slovanem Liberec,“ doplnil Marek Tvrz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *